Elite real service s.r.o.
Horní Lán 1327/6a
Olomouc
WWW: http://www.elitereal.cz/
Kontaktní osoba
Mgr. Zdeněk Gaďourek
+420 774 92 29 29

Nové rodinné domy Olomouc, Zahrady Chválkovice

Prodáno

Nové rodinné domy Olomouc, Zahrady Chválkovice

Prodáno. Jedná se o rezidenční projekt souboru 15 nízkoenergetických rodinných domů ve vysokém standardu s patrnou funkcionalistickou inspirací, orientace východ/západ. V nabídce jsou rodinné domy přízemní nebo patrové o dispozicích 4-5+kk, se dvěma koupelnami, garáží pro jedno auto a venkovním parkovacím stáním pro dvě auta. V ceně domu zastřešená terasa, zahradní domek a osázené předzahrádky včetně závlahy, zadní část zahrady oplocená, srovnaná, osázená trávou.

Termín zahájení výstavby: 10/2018
Předpokládaný termín dokončení: 03/2020

Místo stavby

ul. Železniční, Olomouc - Chválkovice

Lokalita

Domy jsou situovány v olomoucké městské části Chválkovice jen 5 minut jízdy od centra Olomouce, severovýchodním směrem a nabízí prvotřídní bydlení. Přímo v místě zástavby, na Železniční ulici, zastavují v pracovních dnech městské autobusové linky 31 a 700. Pouhých 5 minut pěšky je zastávka městského autobusu 11, deset minut pěšky je na zastávku tramvaje, v jejíž bezprostřední blízkosti se nachází také dva supermarkety Billa a Lidl. V nejbližším okolí (2-3 minuty pěšky) se nachází dvě dětská hřiště spravovaná městem. Městská část Chválkovice disponuje také Mateřskou (Selské nám.) a Základní školou (ul. Čadova).

Situaci výstavby si můžete - stáhnout zde

 Kvalitativní standard RD přízemní SO1 - SO8 si můžete - stáhnout zde

 Kvalitativní standard RD patrový SO9 - SO15 si můžete  - stáhnout zde

Více informací

Charakteristiky projektu
Domy projektu Zahrady Chválkovice jsou koncipovány jako rezidenční bydlení ve vysokém standardu moderního stylu v nízkoenergetickém standardu. Jsou postaveny z broušených cihelných bloků Porotherm Profi 300 mm a zateplené broušené cihly Porotherm 30 TS Profi 300 mm německé výroby. Vnější plášť domu uzavírá tepelně-izolační polystyren v tloušťce 200 mm a omítka. Všechny jednotky jsou nachystány na vytápění a ohřev plynovým kotlem. Teplo v domě zajišťuje podlahové vytápění „teplovodního typu“. Každý dům je standardně napojen nejmodernějším a nejrychlejším datovým médiem optickým vláknem k datové síti. Standardem každého domu bude také jedno garážové stání, dvě venkovní parkovací stání, jímací nádrž na dešťovou vodu (pro zahradní účely) a také vnitřní rekuperace vzduchu, podomítkové boxy na venkovní žaluzie. Součástí standardu je také dva metry široká plně zastřešená terasa. Dále také příprava (rozvod) pro centrální vysavač a příprava (rozvod) pro klimatizaci.

K možným nadstandardům, za které si však budoucí majitelé připlatí, pak lze jmenovat např. zbudování krbu, připojení jednotek klimatizace nebo centrálního vysavače.

Průkaz energetické náročnosti si můžete - stáhnout zde

Postup při koupi bytu:


1. Rezervační smlouva a rezervační poplatek 
2. Budoucí kupní smlouva


Méně informací
Nemovitost zařazena k porovnání
Orientační umístění projektu (ulice)
POROVNAT VÝBĚR
Zvolených nabídek: 
 Vymazat
Kontaktní osoba
Mgr. Zdeněk Gaďourek
+420 774 92 29 29